Nasze zajęcia i warsztaty

Choć do świąt jeszcze dużo czasu, to w Klub Wrocławski Senior już przygotowujemy się do tego pięknego okresu. Powstają ręcznie malowane ozdoby choinkowe i nastrojowe świeczniki.

W ramach cyklu "Spotkanie z ciekawym człowiekiem" do naszego Klubu Wrocławski Senior zaprosiliśmy Panią Elżbietę Regulską - Radną Gminy Kobierzyce.
Pani Ela przybliżyła temat wspólnoty samorządowej, opowiedziała jakie są zadania samorządu oraz w jaki sposób Seniorzy mogą aktywnie działać w samorządzie lokalnym.

Dzisiejsze warsztaty z haftu matematycznego poprowadziła Ewa Jażdżyk. Nasi Seniorzy są przykładem, że sztuka może rozwijać wyobraźnię, pobudzać szare komórki i tworzyć cieszące oko własnoręczne dzieła :-)
Jak widać w naszym klubie już pojawiają się świąteczne klimaty!

Mimo, że nasi Seniorzy mieszkają we Wrocławiu, to chętnie uczestniczą w spacerach historycznych po naszym pięknych mieście, na których nasz przewodnik - Piotr Mulawka, ciekawie opowiada o dawnym Wrocławiu.

Dla odprężenia, relaksu i chęci stworzenia czegoś samodzielnie.
Nasi Seniorzy chętnie biorą udział w warsztatach artystycznych, przy których czas na wspólnych rozmowach mija jeszcze szybciej.

Seniorzy! Wracamy do Was na dobre po wakacyjnej przerwie i zapraszamy serdecznie na warsztaty, na których będziemy ozdabiać kapelusze. Dlaczego?Wspólnie z Wrocławskie Centrum Seniora zapraszamy do wspólnego świętowania Wrocławskich Dni Seniora, które rozpoczynają się już 10 września od Marszu Kapeluszy. Cała impreza (stroje oraz kapelusze)...

Choć pogoda dopisała nam dziś aż nadto, to grupa najwytrwalszych wielbicielek historii i pięknych zabytków Wrocławia dała radę wziąć udział w spacerze, mimo żaru lejącego się z nieba. Nasz przewodnik, Piotr Mulawka, okazał się prawdziwym aniołem i cierpliwie oprowadzał nas po zakamarkach Wrocławia.

Co można zrobić z makaronu? A właśnie takie piękne lampiony. Na dzisiejszych warsztatach nasi Seniorzy wykorzystali makaron do stworzenia kolorowych, cieszących oko lampionów. Brawo!

© 2022 Klub Wrocławski Senior,  Plac Wolności 9/1, 50-071 Wrocław, Polska
Strona utworzona za pomocą usługi Webnode
Załóż darmową stronę internetową!